Tánciskolánkban a fix órák mellett folyamatosan indulnak új tanfolyamok, gyakran szervezünk különféle eseményeket. Ennek megfelelően az órarend időről időre változhat. Kövesd figyelemmel rendszeresen, hogy ne maradj le semmiről és időben értesülj az esetleges változásokról!

Ha az egérrel az órák fölé navigálsz, bővebb információt kaphatsz az adott óráról, megnézheted például, melyik oktató tartja az órát.

A *-gal jelölt órákat a havi klubtagsági NEM tartalmazza!!!


Órarend

46. hét    2017.11.13 - 2017.11.19 következő hét >

DANZA Táncstúdió

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
09:00
9:00 - 10:30
Jóga
09:30
10:00
10:00 - 11:00
Zumba Kids®
10:30
10:30 - 11:30
Zumba®
11:00
11:00 - 12:00
Strong by Zumba™
11:30
17:00
17:00 - 18:00
Zumba Kids®
17:00 - 18:00
Zumba gyerekeknek
17:00 - 18:00
Zumba Kids®
17:30
17:30 - 19:00
Táncóra Salsation koreográfiával
18:00
18:00 - 19:00
Zumba®
18:00 - 19:00
Zumba®
18:00 - 19:00
Zumba®
18:00 - 19:00
Salsation®
18:00 - 19:00
Strong by Zumba™
18:30
19:00
19:00 - 20:00
Strong by Zumba™
19:00 - 20:00
Salsation®
19:00 - 20:00
Zumba®
19:00 - 20:00
Zumba®
19:00 - 20:00
Salsation®
19:30
20:00
20:00 - 21:00
Salsation®
20:00 - 21:00
Ballet Body™
20:00 - 21:00
Lady Style
20:30


Danza Társastánc Terem

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
14:00
14:30
14:30 - 16:00
Szenior örömtánc
15:00
15:30
17:00
17:00 - 18:00
Társastánc gyerekeknek
17:00 - 18:00
Társastánc gyerekeknek
17:00 - 18:00
Társastánc gyerekeknek
17:30
18:00
18:00 - 19:00
Salsa - kezdő
18:00 - 19:00
Társastánc (Kezdő)
18:00 - 19:00
Salsa (Középhaladó)
18:00 - 19:00
Társastánc (Kezdő)
18:30
19:00
19:00 - 20:00
Salsa (Középhaladó)
19:00 - 20:30
Foglalt
19:00 - 20:00
Bachata (Kezdő, páros)
19:30
20:00
20:00 - 21:00
Latin Társastánc (Kezdő)
20:00 - 21:00
Bachata (Középhaladó, páros) / Latin szóló (kisterem)
20:00 - 21:00
Latin Társastánc (Kezdő)
20:00 - 21:00
Formáció
20:30


Danza Mozi Terem

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
16:00
16:30
16:30 - 17:30
Standard közös óra
17:00
17:30
17:30 - 18:30
Latin versenytánc közös óra
18:00
18:00 - 19:00
Fizikai felkészítés versenyzőknek
18:00 - 19:00
Standard practise
18:00 - 19:00
Latin practise
18:30
20:00
20:00 - 21:00
Latin Társastánc (Kezdő)
20:30